OnCharge APP

Otoparklar

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu
E-Posta Adresi
Şehir
İlçe
İstasyon Tipi
Açıklama
Teşekkürler!
Bir Hata Oluştu

Misafirlerinin araçlarına en sahipliği yapan otoparklar Oncharge ile şimdi daha enerjik…

Uzun süreli park ihtiyacı olan araç sahipleri için otoparkta şarj hizmeti oldukça ideal ve fonksiyoneldir.
Sürdürülebilir bir gezegen için alternatif enerji kaynaklarının hızla yükseldiği dünyamızda Oncharge ile otoparkınızın yeşil dönüşüme katkı sağladığını sergileme fırsatı yakalar, yenilikçi imajını en doğru şekilde ortaya koyabilirsiniz.
Oncharge, aracın otoparkta geçirdiği süreyi daha verimli kılar ve bu süre içerisinde aracın şarjının dolmasını sağlayarak araç sahibinin zamanını etkin kullanmasına olanak tanır.
Bu özelliğiyle Oncharge hizmetiniz, elektrikli araç sahipleri tarafından tercih edilebilirliğinizi artırır, iş potansiyelinize katkı sunar.
Elektrikli araç sahipleri Oncharge’ın tüm akıllı telefonlarla uyumlu mobil uygulaması ile araçlarının şarj durumunu kontrol edebilir, ödemelerini dijital olarak gerçekleştirebilir.
Yenilikçi tasarımıyla Oncharge otoparklar, güneş ışığını elektriğe dönüştüren Kalyon PV markalı solar modüller ve özel bataryalarla zenginleştirilmiştir. Bu sayede otoparkınız, elektrik şebekesine ihtiyaç duymadan kendi elektriğini üretir, kullanıcısına ise sınırsız bir özgürlüğün tadını çıkarmak kalır.
Bilgi Talep Formu
Çözüm ortağımız olmak için yandaki formu doldurun. Hemen sizi arayalım.
Oncharge

Otopark

Oncharge Akıllı Telefon Uygulamasını

Hemen Kullanmaya Başlayın!

Oncharge mobil uygulama ile size en yakın elektrikli araç şarj istasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodu okutarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.