Güneşin hayatımızın her anını enerjiyle sarabileceğinin hayaliyle yola çıktık…

Oncharge olarak şehir içi ve şehirlerarası yollarda hayata geçirdiğimiz şarj istasyonlarımızla birlikte ülkemizdeki elektrikli araç kullanımına katkı sağlarken mevcut elektrikli araç kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Halka açık noktalarda sunduğumuz hızlı şarj imkanımızın yanı sıra karbon salınımını ve karbon ayak izini azaltmak isteyen elektrikli araç kullanıcılarına özel bireysel projeler geliştiriyoruz. Çevreci ve sürdürülebilir seyahati elektrikli araçlar sayesinde tüm ülkede yaygın hale getirmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.  

Ülkemizde üretimi günden güne artan elektrikli araçların kullanımını yaygınlaştırmak ve kolaylaştırmak adına altyapı sağlayan bir platform olarak; bireysel kullanımlardan iş merkezlerine, otoparklardan kamu kuruluşlarına, hizmette fark oluşturmak isteyen AVM’lerden misafirlerine kesintisiz bir yolculuk deneyimi sunmak isteyen akaryakıt istasyonlarına kadar pek çok alanda elektrikli araç kullanıcılarına yenilenebilir enerjiyle seyahat deneyimi sunuyoruz.

Geleceğin Yolculuk Deneyimi Oncharge’da!

Yenilenebilir Enerji Hepimize İyi Gelecek…

Kalyon Holding çatısı altında faaliyet gösteren Kalyon EV olarak, yüksek kapasiteli üretim gücümüz ve nitelikli Ar-Ge ekibimiz sayesinde kaynak çeşitliliğini ve çevreci çözümleri destekleyerek dünyamızı koruyoruz. 

Sahip olduğumuz operasyonel gücü, yenilikçi teknolojilerle bir araya getirerek küresel enerji dönüşümünün kalıcı bir parçası haline getiriyoruz.
Oncharge

Hakkımızda

Oncharge Akıllı Telefon Uygulamasını

Hemen Kullanmaya Başlayın!

Oncharge mobil uygulama ile size en yakın elektrikli araç şarj istasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodu okutarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.