OnCharge APP

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu
E-Posta Adresi
Şehir
İlçe
İstasyon Tipi
Açıklama
Teşekkürler!
Bir Hata Oluştu

Geleceği tasarlayan kamu kurumları ve vizyon sahibi yönetimler için inovatif hizmetler…

Yarına daha temiz bir dünya bırakma gayretiyle kaynakların doğru kullanımı ve doğaya dost teknolojilerin yaygınlaşması insanlığın ortak hareket etmesi gereken konuların başında gelmektedir.Bu konuda kamuya örnek olacak projeler ve bu projeleri hayata geçiren kurumlar büyük önem taşımaktadır.
Doğaya dost teknolojinin simgelerinden biri haline gelecek Oncharge elektrikli araç şarj istasyonları, kurumların kaynaklarını etkin biçimde kullanımlarının yanı sıra, kurumun vizyonunu da ortaya koyma konusunda bir kaldıraç görevi görür.
Oncharge, kamu kurumlarının elektrikli araçlarını şarj edebileceği gibi, kurumunuzun temiz enerji kullanımı konusundaki farkındalığın artmasında öncü rol üstlenmesine olanak sağlar.
Oncharge kamu kurum-kuruluşlarında ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan kamu görevlilerinin, elektrikli araçlarını kesintisiz biçimde şarj etmelerine olanak tanır.
Kamu çalışanlarının yanı sıra yönetimler bu cihazları halka açık şekilde hizmete sunabilir ve halka yepyeni bir hizmetin kapılarını aralar.
Elektrikli araç sahipleri Oncharge’ın tüm akıllı telefonlarla uyumlu mobil uygulaması ile araçlarının şarj durumunu kontrol edebilir, ödemelerini dijital olarak gerçekleştirebilir.
Bilgi Talep Formu
Çözüm ortağımız olmak için yandaki formu doldurun. Hemen sizi arayalım.
Oncharge

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Oncharge Akıllı Telefon Uygulamasını

Hemen Kullanmaya Başlayın!

Oncharge mobil uygulama ile size en yakın elektrikli araç şarj istasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodu okutarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.