OnCharge APP

İş Merkezi ve Plazalar

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu
E-Posta Adresi
Şehir
İlçe
İstasyon Tipi
Açıklama
Teşekkürler!
Bir Hata Oluştu

Plazasında hizmet farkı oluşturmak isteyen yönetimler ve iş merkezini bir cazibe merkezine dönüştürmek isteyen yöneticiler için yepyeni bir yaklaşım…

Kısa sürede kurulum avantajına sahip Oncharge şarj istasyonu ile iş merkezinizi sürdürülebilir bir dünya vizyonuyla birleştirebilirsiniz.
Oncharge elektrikli şarj istasyonu ile kompleksinizde yer alan çalışanlarınız, araçlarını mesai saatleri içerisinde kolaylıkla şarj edebilir, verimli bir zaman yönetimi gerçekleştirebilir.
Elektrikli araç sahipleri Oncharge’ın tüm akıllı telefonlarla uyumlu mobil uygulaması ile araçlarının şarj durumunu kontrol edebilir, ödemelerini dijital olarak gerçekleştirebilir.
Elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu sayesinde iş merkeziniz, çevrenizdeki iş yerlerinde çalışan elektrikli araç kullanıcıları için bir cazibe merkezi haline gelir, işinizin verimi ve kazancınız katlanır.
Bilgi Talep Formu
Çözüm ortağımız olmak için yandaki formu doldurun. Hemen sizi arayalım.
Oncharge

İş Merkezi vePlazalar

Oncharge Akıllı Telefon Uygulamasını

Hemen Kullanmaya Başlayın!

Oncharge mobil uygulama ile size en yakın elektrikli araç şarj istasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodu okutarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.